Najnovšie články
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
10/10/2019 - 12:42:48 0

Jesenný smart shopping PLUSSIZE
Jesenný smart shopping PLUSSIZE
17/09/2019 - 11:15:54 0

Oblečenie pre moletky: základné zásady
Oblečenie pre moletky: základné zásady
20/08/2019 - 13:19:07 1

Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
20/08/2019 - 12:37:53 0

Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
07/08/2019 - 12:43:08 0

Biela košeľa musí byť!

Napísal modalux 30/10/2015 - 17:14:25 0 Komentáre

Biela košeľa musí proste byť v šatníku každej ženy. 

 

biela elegantna kosela    elegantna biela kosela

Čo myslíte, ktorý kúsok oblečenia nikdy, naozaj NIKDY, nevyjde z módy? Ak za práve taký považujete bielu košeľu, zrejme sa nemýlite. I keď, všetko má svoje ALE.

 

Pokiaľ si myslíte, že bezprostredne po kúpe tohto kúsku sa z vás stane štýlová diva, ste na omyle. Aj nosenie bielych košieľ je istým spôsobom umenie, ktorému sa dá pomerne jednoducho priučiť. Stačí si zvoliť len správny strih, dĺžku, materiál a doplnky. Tie sú totiž aj v tomto prípade kľúčové.

damska biela kosela

Inšpirované mužmi

Biela košeľa bola po dlhé roky doménou mužov. Na tom nie je nič zvláštne, veď množstvo originálnych ženských modelov je inšpirovaných mužským šatníkom. Pokúste sa však narušiť čistú „pánsku“ líniu strihu a farby siahnutím po výraznejších doplnkoch. Skvele bude vyzerať kombinácia bielej košele s masívnejším náhrdelníkom, hodinkami, náušnicami či blejzrom. Výsledný efekt vás veľmi príjemne prekvapí. Napokon, žiadny iný kúsok oblečenia vám nedodá takú ladnosť, iskru a módnu slobodu ako práve osvedčená biela košeľa.

damska kosela pansky styl     kosela k31   kosela k36

Naučte sa ju nosiť

Vypasovaný strih sa perfektne hodí ako top do úzkych sukní. Pridajte výraznejší make-up i elegantnú kabelku a zaraz budete najštýlovejšou ženou na pracovnej večeri.

Ste zástankyňou športovo – elegantného štýlu? Žiadny problém. Ležérne pôsobiaca košeľa a úzke džínsy sú tou pravou voľbou (nielen) na príjemné stretnutia s priateľmi.

Čaká vás dlhý deň v škole? Obtiahnuté oblečenie, v ktorom sa čochvíľa cítite až príliš upäto, vymeňte za dlhšiu bielu košeľu doplnenú o moderný krátky svetrík. Ten je na podobné aktivity ako stvorený.

 

Nezabúdajte, že...
  • Dlhý rukáv pôsobí o čosi elegantnejšie a je skvelou voľbou pod sako, vestu či svetrík.
  • Pokiaľ sa pýšite útlym pásom, bez obáv vyskúšajte zúžený variant v oblasti bedrových kostí.
  • Voľná biela košeľa zas pôsobí ležérne a na objeme vám skôr pridá, než uberie. Preto ju milujú dievčatá s menším hrudníkom.
  • Podľa odborníkov biela košeľa najlepšie vynikne v kombinácii s červenou, zelenou, modrou a elegantnou šedou farbou.
 

A na záver jedno malé odporúčanie. Biela košeľa je rozhodne položkou, do ktorej sa oplatí zainvestovať. Stavte preto na kvalitný materiál a radšej zaň priplaťte zopár Eur navyše. Odmenou vám bude oddaná „priateľka“ na celý život. Doslovne.

Nechajte nám odkaz