Najnovšie články
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
10/10/2019 - 12:42:48 0

Jesenný smart shopping PLUSSIZE
Jesenný smart shopping PLUSSIZE
17/09/2019 - 11:15:54 0

Oblečenie pre moletky: základné zásady
Oblečenie pre moletky: základné zásady
20/08/2019 - 13:19:07 1

Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
20/08/2019 - 12:37:53 0

Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
07/08/2019 - 12:43:08 0

TOP 5 - Najmodernejšie modely na LETO 2016

Napísal modalux 09/08/2016 - 14:23:14 0 Komentáre

 

TOP 5 - NAJMODernejšie MODELy LeTO 2016

Stylisti a návrhari vymýšľajú rôzne modely pre každú sezónu. Výber je naozaj obrovský, nie je však možné, aby ste mala všetko. Po dôkladnej analýze vášho šatníka sa môžete rozhodnúť  pre niektoré potrebné veci. Vybrala som pre Vás 5 nadčasových modelov, ktoré sú hitom tohto leta, v ktorých sa budeš cítiť moderne a zároveň pohodlne. 

 

 

1 KOMBINÉZA    

Kombinéza vkročila do našich skríň nadobro, pretože sú ideálne v kombináciach do kancelárie ale aj na večer. Vyzerá najlepšie s vysokými opätkami, vtedy postava vyzerá byť vyššia a styling naberá na váhe. Kombinéza v závislosti na charaktere, vyzerá rovnako dobre vo voľnejšom stylingu napr. s teniskami či balerínkami. Naša voľba na túto sezónu je modrý riflový overal bez rukávov, ušitý z ľahkého riflového materiálu. Ideálny v kombinácii s bielym sakom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIELE SAKO

Biela farba sa stala silným konkurentom klasickej čiernej farbe, stala sa veľkou inšpiráciou pre návrhárov ako sú Dior, Calvin Klein či Boss. Je veľmi moderná už niekoľko sezón, môžeme ju nosiť v rôznych kombináciách a verziách, alebo sofistikovane či elegantne napr. s kapucňou ako Jenifer Lopez.

V našej ponuke máme krásne biele sako OLENA, ktoré je slim strihu a hodí sa do každého stylingu. Takéto by žena mala mať v skryni. Doplníš veľmi ľahko s púzdrovou sukňou, či šatami alebo slim nohavicami. Takto si vytvoríš ozajstný "total look."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVETY  

Motív kvetov je hitom tohto leta, ktorý sa drží v trendoch už niekoľko sezón. Kvety vystupovali na všetkých vážnejších podujatiach a boli promované omnoho skôr ako boli úradujúcim trendom. K dispozícii sú rôzne potlače reálnych kvetov alebo len akési nákresy či zväčšeniny. Púzdrová sukňa s kvetinovou potlačou sa skvelo kombinuje s hladkým topom vo farbe, ktoré sa nachádzajú na potlači. Táto sukňa je najobľúbenejším kúskom tejto sezóny. 

Blúzky a topy s kvetovanou potlačou vyzerajú ako by ich maľovali akvarelom. Veľmi ženský motív, ktorý ženy doslova milujú. Ku kvetovaným topom doladíme jednofarebné nohavice alebo sukňu. Pokiaľ chcete mať celkový kvetinový vzhľad, zvoľte šaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 VOLÁN

Volány sú trendy už mnoho sezón v rôznych podobách, dodávajú kreáciám sviežosť. Je to veľmi jednoduchá metóda tvarovania postavy, či už na blúzke, šatách alebo saku. Blúzka s volánom ideálne zvýrazní pás a schová o niečo väčšie boky a je veľmi dievčenska. Je skvelým riešením pre ženy, ktoré sa trápia so svojím odstávajúcim bruškom. Tento model ho skvelo zamaskuje. Náš top s volánom môžeš skombinovať s bielymi alebo čiernymi slim nohavicami, alebo púzdrovou sukňou a doplniť to topánkami na vysokom opätku. Pepitkový vzor je HIT office štýlu.

 

 

 

 

 

TUNIKA 

Ženy milujú tuniky, lebo majú širší a voľný strih. Môžeme ich nosiť či už v kombinácii so sukňou alebo slim nohavicami či legínami. Vďaka pohodlnému strihu dobre sedia na postave a o to lepšie a radšej ich nosíme. Zakryjú aj to, čo nechceme ukazovať svetu. Tunika je časť odevu, ktorého dĺžka sa pohybuje niekde medzi blúzkou a šatami. Výber je veľmi široký a dostatočný od športových po elegantné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nechajte nám odkaz