Najnovšie články
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
10/10/2019 - 12:42:48 0

Jesenný smart shopping PLUSSIZE
Jesenný smart shopping PLUSSIZE
17/09/2019 - 11:15:54 0

Oblečenie pre moletky: základné zásady
Oblečenie pre moletky: základné zásady
20/08/2019 - 13:19:07 1

Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
20/08/2019 - 12:37:53 0

Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
07/08/2019 - 12:43:08 0

Leto v meste

Napísal modalux 20/07/2016 - 10:47:25 0 Komentáre

LETO V MESTE

Leto v meste musí byť nekonečné a horúce. Nie každý si môže dovoliť dovolenku pod palmou alebo jednoducho nemôže v tom čase ísť na dovolenku. Aké materiály a aké farby vyberáme na horúce leto? Ako vyzerať moderne a cítiť sa pohodlne v práci alebo v meste?

 

SVETLÉ FARBY

 

Keď ortuť presahuje našu schopnosť prispôsobiť sa vysokej teplote, najradšej by sme všetko zo seba zhodili a ponorili sa do chladnej vody. Iste viete, že farba a ľahkosť materiálu hrajú dôležitú úlohu. Čím tenšie a ľahšie, čím svetlejšia a pestrejšia farba tým lepšie, slnenčné lúče budú menej zaťažujúce. Na rozdiel od jesene, či zimy, kedy siahame po tmavších odtieňoch a hrubších materiáloch, ktoré nás krásne zahrejú. Odporúčame voliť voľnejšie modely, vzdušnejšie v ktorých sa budeš cítiť pohodlne aj keď sa spotíš.

 

Dámske šaty LUZ: http://tldr.sk/FZyUpk

 

 

 

SPRÁVNA VOĽBA FARBY

Letná sezóna je tiež vhodným obdobím na experimenty s farbami, ktoré tiež pekne zvýrazňujú opálenie. Farebné oblečenie a doplnky spojené s horúcim slnkom, morom a farebnými nápojmi!

Oranžová farba bude vyzerať dobre na brunetke ale na blondýnke, brunetke krásne zvýrazní farbu vlasov a tmavší odtieň pleti, zatiaľ čo blondýnkam dodá energiu a vitalitu. Najmodernejšie bude "total look", oranžová sa výborne kombinuje s bielou ale aj s čiernou farbou.

Odtiene červenej a ružovej vyzerajú krásne s každým typom ženy, mala by si sa starať len o farbu pleti, v opačnom prípade budeš pôsobiť veľmi bledá. 

Dámske šaty JANIS 026: http://tldr.sk/gULXav

 

PRÍDRODNÉ ČI UMELÉ

 

Materiály z prírodných vlákien budú zrejme tou najlepšou voľbou. Sú vzdušné a majú schopnosť čiastočne absorbovať vlhkosť, takže sa nebudeš cítiť spotená. Avšak ich cena môže byť pomerne vyššia, čo môže byť pomerne stresujúce, nakoľko v čase našej dovolenky sa nechceme starať o pokrčené blúzky či topy. V tomto prípade je ideálnou voľbou zmes materiálov alebo umelé vlákna.

 

Umelé materiálu postrádajú vlastnosti prírodných materiálov, no sú jednoduchšie na údržbu. Pri týchto materiáloch je pokrčenie veľmi jemné a pri opraní stači top vyvesiť a nieje nutné žehliť. Vyzerajú omnoho lepšie po celodennom nosení napr. ako ľan, ktorý sa vykrčí v častiach sedacích resp. natiahne. Pamätajte preto, je lepšie voliť niečo ľahšie a vzdušnejšie zaujímavého strihu.

 

Nechajte nám odkaz