Najnovšie články
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
Čo je prekyslený organizmus? Čo spôsobuje?
10/10/2019 - 12:42:48 0

Jesenný smart shopping PLUSSIZE
Jesenný smart shopping PLUSSIZE
17/09/2019 - 11:15:54 0

Oblečenie pre moletky: základné zásady
Oblečenie pre moletky: základné zásady
20/08/2019 - 13:19:07 1

Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
Inšpirácie pre plnoštíhle dámy
20/08/2019 - 12:37:53 0

Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
Význam púdrovo ružovej a modrej farby...
07/08/2019 - 12:43:08 0

Jar v modrej farbe

Napísal modalux 30/03/2016 - 14:35:48 0 Komentáre

 

JAR V MODREJ FARBE - Modré šaty na sezónu JAR/ LETO 2016

 

Modrá a celá paleta odtieňov tejto farby sú hitom prichadzajúcej sezóny. Energentické odtiene modrej dominujú v kolekciách po celom svete od Tokia až po New York. Medzi 10 najmodernejšími odtieňmi modrej tejto sezóny Inštitút Pantone vybral odtieň "SNORKEL BLUE 19-4049" - pekný výrazný odtieň  modrej. V kolekcii nechýbajú rôzne odtiene modrej, či už svetlej alebo tmavomodrej. Tento trend sa odzrkadľujem v najnovšej kolekcii ZAPS.

Pozri koľko šiat na túto sezónu JAR 2016 ťa čaká v modrej farbe:

Šaty Sabra  Šaty SABRA - sú perfektné šaty na každý deň, venované ženám, ktoré ocenia eleganciu a pohodlie. Šaty sú veľmi expresívne, elektrizujúci modrý odtieň priťahuje pozornosť okolia. Táto farba je zaujímavou alternantívou k červenej farbe. Tento model je stiahnutý v páse pomocou viazania, vďaka čomu sa krásne prispôsobí postave a docielite maximálne pohodlie. Skvelým doplnkom k tomuto stylingu môže byť široký hnedý kožený opasok. Ideálne celý styling dopĺňajú vysoké semišové čižmy škoricovej farbe v spojitosti s náramkom.

Tento model je z príjemného materiálu zvaného TENCEL, ktorý je prírodného pôvodu. Spája v sebe vlastnosti bavlny a viskózy. Je známy vynikajúcou priedušnosťou. Vlákna ideálne absorbujú vlhkosť a regulujú teplotu, preto je tencel ideálny na sezónu jar- leto. 

 

 

 

 

 

 

Kerri

Šaty KERRI - jednoduchý, klasický, kancelársky vzhľad. Fungujú perfektne ako šaty do kancelárie ale ak je potrebné, môžu byť vhodné na bežné denné nosenie. Dekolt je dosť decentný aj na obchodné schôdzky, či rokovania. 

Šaty sú ušité z ľahkého materiálu s obsahom viskózy. Predná strana má výrazný tkaný vzor. Príjemná tmavomodrá farba je skvelá v kombinácii s béžovými doplnkami. Strih a materiál je nadčasový, verím, že si v ňom nájdete obľubu. Šaty by nemali chýbať v šatníku každej dynamickej ženy, ktorá chce zdôrazniť svoju osobnosť. V týchto šatách sa budete cítiť elegantne ale zároveň komfortne. Skvelým doplnkom sú lodičky v kovovej farbe rovnako kovové doplnky. 

 

 

 

 

 

 

 

 

lenita  Náš tretí styling je jemne romantický v odtieňoch krásnych modrých kvetov - Lenita. Tieto šaty na každý deň sa už stali hitom tejto sezóny. Teraz je sezóna kvetín. Je pravdou, že štýl a očakávania zákazníkov zo sezóny na sezónu sa môžu líšiť, no niektoré modely a trendy sú vždy v kurze a IN. Dokonalým príkladom sú tieto šaty LENITA. Jednoduchý, klasický, púzdrový strih s kvetinovým vzorom dáva jedinečný efekt. Tieto šaty sú vhodnou voľbou pre spontánne ženy, ktoré majú radi prírodné motívy a jemné farby. Modré pastelové odtiene budú ideálne pre teplé dni. Svkelo sa kombinujú s lodičkami v kovovom lesku, bielym sakom a kovovými doplnkami. 

Nechajte nám odkaz