Pravidlá dokonalého vzhľadu

Napísal admin 07/07/2015 - 16:10:00 0 Komentáre

10 pravidiel pre dokonalý vzhľad, ktoré by mala každá žena vedieť.

 

dokonalý vzhľad

 

 

Atraktívny vzhľad nie je výsledkom makeupu ani účesu. Jedná sa o komplex viacerých faktorov a to nášho zdravotného stavu, vzhľadu a nášho vyžarovania. Aby sme tieto základné faktory dostiahli je potrebné sa o seba starať ako o celok. Aby ste nezanedbávali žiaden z týchto faktorov prinášame Vám 10 základných pravidiel pre dokonalý vzhľad:

 

 

TROCHU ZLÉHO VKUSU JE AKO ŠTIPKA PAPRIKY. KAŽDÝ POTREBUJEME ŠTIPKU PAPRIKY: JE TO ZDRAVÉ, OSVIEŽUJÚCE. MOŽNO BY SME MALI POUŽÍVAŤ VIAC ZLÉHO VKUSU! - DIANA VREELAND. 

 

 

1. Čisté a pestované vlasy - dobre udržiavané a kvalitné vlasy sú ozdobou každej ženy.

 

 

2. Dobrá nálada - nič neodpudzuje viac ako vzhľad zamračenej a zachmúrenej osoby v zlej nálade.

 

 

3. Čistá pokožka - každodenným čistením a starostlivosťou o svoju pleť budete potrebovať menej make upu a krycích prostriedkov. Vaša tvár bude ľahšia a jemnejšia. Kvalitná kozmetika robí svoje, skúste ju u nás!

 

 

4. Jemné a pestované ruky - sila ženy spočíva v krásnych rukách, ktorými sa všetkého dotýka. Snažte sa udržiavať svoje ruky jemné a hebké. Samozrejme nezabúdajte na nechty, ktoré sú ozdobou celých rúk.

 

 

5. Udržiavané nohy - čisté a nalakované nechty na nohách, rovnako ako koža na pätách. Je dôležité aby ste v lete chodidlá dôkladne hydratovala. Samozrejme nezabúdajte na úpravu nechtíkov, sú ozdobou nôh. 

 

6. Krásny úsmev - k tomu patrí pravidelná návšteva zubára a dentalnej hygieny. Celý úsmev môžete rozžiariť použitím správneho lesku alebo rúžu.

7. Svetlejší make-up - vyskúšajte použiť svetlejší make-up, ktorý bude pôsobiť prirodzenejšie.

 

8. Prírodné obočie - čo zdobí naše oči a ústa a dotvára celú tvár je obočie. Zachovávajte si ho v prirodzenej forme, ktoré sa dá jemne upraviť pinzetou a dotvoriť obočenkou. Ak si obočie dotvárate ceruzkou, nemsie byť tmavšie ako vlasy.

 

 

9. Spanilá a ľahká chôdza - ľahká a krásna chôdza je ženskou zbraňou. Nikdy nechoďte ťakžým krokom, prechádzajte sa s hlavou hore a krokom, ako by ste plávali vzduchom, bez prehnaného dôrazu v bokoch.

 

 

10. Vkusné šaty - aj keď ste splnili všetky predošlé podmienky, môže výber oblečenia všetko pokaziť. Základným pravidlom je: NIKDY NENOSIŤ OBLEČENIE V KTOROM SA NECÍTITE DOBRE, pretože to ovplyvňuje Váš celkový vzhľad.

 

 

 

 

Nechajte nám odkaz