FACEBOOK:

- daj "LIKE"

- zdieľaj

- uži si zľavu 10%

facebook zľava


Vďaka Vám sme získali logo:


Získali sme vďaka vašim hodnoteniam krásne prestížne ocenenie na www.pricemania.sk:

pricemania

Recenzie na náš obchod si môžete pozrieť TU

 


 

Chcete dostávať pravidelné informácie o akciách, súťažiach o parfémy, bonusoch či výpredajoch? Vložte svoj e-mail a budeme Vás pravidelne informovať!

Kliknutím na tlačidlo "NOVINKY" sa môžete prihlásiť na odber našich zaujímavých noviniek.


Chat with me


Čo u nás nájdete?

blúzky s dlhým rukávom, blúzky s krátkym rukávom, sukne, šaty, tuniky, nohavice, veľkoobchod, novinky, akcie, diskusné fórum, obchodné podmienky, reklamačý poriadok, ako nakupovať, newsletter, spoločnenské šaty, koktejové šaty, business šaty, svetre, šatové svetre, pončo

wwwwww.botickovo.sk


Úvod » Maľovanie na textil »

Maľovanie na textil

....oblečenie ponúkané v kolekcii MODALUX je veľmi vhodné na pomaľovanie vysokokvalitnými farbami určenými na maľovanie textílií. Materiál, z ktorého sú šité jednotlivé kolekcie je stálofarebný, pevný, nestráca na pružnosti čo znamená, že oblečenie i po viacnásobnom vypratí nestráca tvar. Navyše fotografia oblečenia celkom korešponduje so skutočným tvarom, farbou a veľkosťou ponúkaného oblečenia. Oblečenie ponúkané v kolekciách MODALUX plní všetky atribúty luxusného oblečenia a práve preto je vhodné na ručné maľovanie stálofarebnými farbami, ktoré sa nelámu, neolupujú a pri doporučovanom spôsobe používania a čistenia vám budú robiť radosť veľmi dlho. Po pomaľovaní oblečenie môžete prať ručne alebo v práčke na jemnom programe prania.
Spojením oblečenia z kolekcií MODALUX a ručného maľovania získate luxusný, jedinečný, originálny a nenapodobniteľný kúsok do svojho šatníka.
Prajem vám šťastnú "ruku" pri výbere svojho nového "outfitu"
s prianím krásneho dňa

Marchalé.......

V prípade záujmu o maľbu na textil kontaktujte Marchalé na telefónnom čísle: 0905849642.

 

Niekoľko ukážok z dielne Marchalé:

marchalé
marchalé

Viac fotiek jedinečných modelov od Marchalé nájdete v našich referenciách.

 

Produkty vhodné na maľovanie:

M026

M021

M083

Z030NjIwOGE