FACEBOOK:

- daj "LIKE"

- zdieľaj

- uži si zľavu 10%

facebook zľava


Vďaka Vám sme získali logo:


Získali sme vďaka vašim hodnoteniam krásne prestížne ocenenie na www.pricemania.sk:

pricemania

Recenzie na náš obchod si môžete pozrieť TU

 


 

Chcete dostávať pravidelné informácie o akciách, súťažiach o parfémy, bonusoch či výpredajoch? Vložte svoj e-mail a budeme Vás pravidelne informovať!

Kliknutím na tlačidlo "NOVINKY" sa môžete prihlásiť na odber našich zaujímavých noviniek.


Chat with me


Čo u nás nájdete?

blúzky s dlhým rukávom, blúzky s krátkym rukávom, sukne, šaty, tuniky, nohavice, veľkoobchod, novinky, akcie, diskusné fórum, obchodné podmienky, reklamačý poriadok, ako nakupovať, newsletter, spoločnenské šaty, koktejové šaty, business šaty, svetre, šatové svetre, pončo

wwwwww.botickovo.sk


Zákaznícka časť » Referencie » Maľovanie na textil - Marchalé
Maľovanie na textil - Marchalé

....oblečenie ponúkané v kolekcii MODALUX je veľmi vhodné na pomaľovanie vysokokvalitnými farbami určenými na maľovanie textílií. Materiál, z ktorého sú šité jednotlivé kolekcie je stálofarebný, pevný, nestráca na pružnosti čo znamená, že oblečenie i po viacnásobnom vypratí nestráca tvar. Navyše fotografia oblečenia celkom korešponduje so skutočným tvarom, farbou a veľkosťou ponúkaného oblečenia. Oblečenie ponúkané v kolekciách MODALUX plní všetky atribúty luxusného oblečenia a práve preto je vhodné na ručné maľovanie stálofarebnými farbami, ktoré sa nelámu, neolupujú a pri doporučovanom spôsobe používania a čistenia vám budú robiť radosť veľmi dlho. Po pomaľovaní oblečenie môžete prať ručne alebo v práčke na jemnom programe prania.
Spojením oblečenia z kolekcií MODALUX a ručného maľovania získate luxusný, jedinečný, originálny a nenapodobniteľný kúsok do svojho šatníka.
Prajem vám šťastnú "ruku" pri výbere svojho nového "outfitu"
s prianím krásneho dňa

Marchalé.......

V prípade záujmu o maľbu na textil kontaktujte Marchalé na telefónnom čísle: 0905849642.

 

Niekoľko ukážok z dielne Marchalé:

marchalé
marchalé


marchalé
marchalé
marchalé
marchalé
marchalé
marchalé 

NjJhNjUyM