5 zásad outfitu

ebook

Stiahni si ebook ZDARMA

* indicates required
  • Cena
    € -
Najnovšie články
TOP 5 - Najmodernejšie modely na LETO 2016
TOP 5 - Najmodernejšie modely na LETO 2016
09/08/2016 - 14:23:14 0

Leto v meste
Leto v meste
20/07/2016 - 10:47:25 0

Telové silonky hoďte do koša
Telové silonky hoďte do koša
17/06/2016 - 13:44:45 1

Nude Total Look od hlavy po päty
Nude Total Look od hlavy po päty
23/05/2016 - 15:10:46 0

5 tipov ako nosiť biele džíny
5 tipov ako nosiť biele džíny
04/05/2016 - 13:27:31 0

Kategórie

Náramky Swarovski

Náramky Swarovski

Darčeková krabička Zvodné ruky s náramkom Swarovski

O tom, že módou pre ženy sa teraz stala starostlivosť o ruky a nechty, ale hovorí sa, že ruky sú vizitkou ženy. Či už máte štíhle nenápadné alebo o niečo výraznejšie zápästie, budete vyzerať pôvabne, pokiaľ ho ozdobíte nejakým náramkom, či už ide o striebro alebo len postriebrený kúsok. Pokiaľ si zaobstaráte náramky Swarovski, budú Vás zaručene zdobiť vďaka výrazným krištáľovým kamienkom.

Swarovski náramky sa hodia jednak na slávnostnú udalosť, ako i na bežnú vychádzku do mesta. Náramok Rivoli Aquamarine sa hodí každej svetlovlasej a modrookej dáme. Je posádzaný 7 modrými krištáľovými kameňmi, ktoré sú vždy umiestnené ob jedno očko. Rivoli Light Siam sa naopak hodí pre brunetky, černovlásky a ženy s tmavými očami, pretože náramok rovnakého tvaru, ako ten predchádzajúci je ozdobený krištáľovými kameňmi rýdzej červenej farby. Kamene sa opäť striedajú  s kovovými očkami. Rivoli Crystal AB je neutrálny a hodí sa pre každú, pretože je ozdobený kameňmi s efektom Aurore Boreale, takže rôzne mení farby a vyzerá skvelo. Náramok je postriebrený a kamienky sa zasa striedajú s kovovými očkami. Rivoli Violet je ozdobený modrofialovými krištáľmi, ktoré v správnom osvetlení priamo žiaria. Najluxusnejšie vyzerajúci je klasický náramok Rivoli Crystal, v ktorom sú klasické krištáľové kamienky striedajúce sa s kovovými očkami.

Rovnako luxusnou záležitosťou je náramok Štvorec Crystal. Ako už názov napovedá, ide o náramok, ktorý má zdobenie štvrcového tvaru. Sedem krásnych priehľadných krištáľových kameňov Swarovski, ktoré majú rozmery 12x12 milimetrov je umiestnených do postriebrených liatinových kovodielov.

Každý zo zmieňovaných náramkov meria 17,5cm a je možné ho nechať predĺžiť až o 2cm. Pri predĺžovaní bude na náramok pripevnený jeden krištáľový kameň a jedno kovové očko naviac.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Loading...
Loading...